SR733ATTER270F
MFR.Part #
SR733ATTER270F
JLCPCB Part #
C2601831
Description
-55℃~+150℃ 1W 270mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS