SG73G1JTTD23R7C
MFR.Part #
SG73G1JTTD23R7C
JLCPCB Part #
C5910393
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS