RK73H3ATTE9532F
MFR.Part #
RK73H3ATTE9532F
JLCPCB Part #
C2581416
Description
-55℃~+155℃ 1W 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS