RN732BTTD7500D25
MFR.Part #
RN732BTTD7500D25
JLCPCB Part #
C4312335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS