RK73H2HTTE2053F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2053F
JLCPCB Part #
C2580468
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS