ERJ-U1TF8251U
MFR.Part #
ERJ-U1TF8251U
JLCPCB Part #
C1015001
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS