SLR1TTE6192D
MFR.Part #
SLR1TTE6192D
JLCPCB Part #
C4314748
Description
-55℃~+180℃ 1W 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS