HV733ATTE5364F
MFR.Part #
HV733ATTE5364F
JLCPCB Part #
C4344791
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.36MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS