RK73H1ERTTP1051D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1051D
JLCPCB Part #
C4305549
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS