SR733ATTE5R36F
MFR.Part #
SR733ATTE5R36F
JLCPCB Part #
C2601523
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS