SR733ATTE1R87F
MFR.Part #
SR733ATTE1R87F
JLCPCB Part #
C2601751
Description
-55℃~+150℃ 1.87Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS