SR733ATTER187F
MFR.Part #
SR733ATTER187F
JLCPCB Part #
C2601916
Description
-55℃~+150℃ 187mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS