HV733ATTE6042F
MFR.Part #
HV733ATTE6042F
JLCPCB Part #
C3918598
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS