RN73H1JTTD17R2D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD17R2D50
JLCPCB Part #
C4014320
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS