SR732HTTER332F
MFR.Part #
SR732HTTER332F
JLCPCB Part #
C4129228
Description
-55℃~+150℃ 332mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS