SR732HTTER330F
MFR.Part #
SR732HTTER330F
JLCPCB Part #
C4012712
Description
-55℃~+150℃ 330mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS