RK73G1JRTTD6650D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6650D
JLCPCB Part #
C6270463
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS