RMC1/2K1201FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1201FTE
JLCPCB Part #
C7055264
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS