AA2010JK-07200RL
MFR.Part #
AA2010JK-07200RL
JLCPCB Part #
C4093917
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS