ERJ-L1DUF49MU
MFR.Part #
ERJ-L1DUF49MU
JLCPCB Part #
C4240773
Description
-55℃~+125℃ 49mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS