RK73B1HTTC4R3J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1HTTC4R3J
JLCPCB Part #
C306959
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS