RK73H1JTTD6192D
MFR.Part #
RK73H1JTTD6192D
JLCPCB Part #
C2576816
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS