SR732HTTE2R61F
MFR.Part #
SR732HTTE2R61F
JLCPCB Part #
C2600955
Description
-55℃~+150℃ 2.61Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS