SR732HTTER165F
MFR.Part #
SR732HTTER165F
JLCPCB Part #
C2601432
Description
-55℃~+150℃ 165mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS