RK73H2ETTD7871F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ETTD7871F
JLCPCB Part #
C2576508
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS