RK73G2ARTTD7680C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ARTTD7680C
JLCPCB Part #
C5851589
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS