HQ101WJ027JT4E
MFR.Part #
HQ101WJ027JT4E
JLCPCB Part #
C2778401
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω 200V ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS