SR732HTTE1R65F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732HTTE1R65F
JLCPCB Part #
C2600918
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 1.65Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS