SR732HTTE3R90F
MFR.Part #
SR732HTTE3R90F
JLCPCB Part #
C2600907
Description
-55℃~+150℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS