SG73P2BRTTD1240F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1240F
JLCPCB Part #
C6295122
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS