ERJ-U1DD9102U
MFR.Part #
ERJ-U1DD9102U
JLCPCB Part #
C3933775
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS