SR732HTTER390F
MFR.Part #
SR732HTTER390F
JLCPCB Part #
C2601403
Description
-55℃~+150℃ 390mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS