SR732HTTE2R2J
MFR.Part #
SR732HTTE2R2J
JLCPCB Part #
C2600704
Description
-55℃~+150℃ 2.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS