RN732ATTD5833B25
MFR.Part #
RN732ATTD5833B25
JLCPCB Part #
C4276152
Description
-55℃~+155℃ 100mW 583kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS