RK73B1JRTTD912G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD912G
JLCPCB Part #
C2598410
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS