SG73P1ETTP3R09F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3R09F
JLCPCB Part #
C4078088
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS