SG73S2ATTD3R92F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3R92F
JLCPCB Part #
C4283688
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS