SR732ERTTD1R37F
MFR.Part #
SR732ERTTD1R37F
JLCPCB Part #
C6234920
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS