RN73H1JTTD12R9F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD12R9F25
JLCPCB Part #
C4137157
Description
100mW 12.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS