RT1210WRD0734R8L
MFR.Part #
RT1210WRD0734R8L
JLCPCB Part #
C4140148
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS