RN73R1JTTD5421D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5421D100
JLCPCB Part #
C3967793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS