SR732BTTDR953F
MFR.Part #
SR732BTTDR953F
JLCPCB Part #
C4098678
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 953mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS