RN732ATTD2032D10
MFR.Part #
RN732ATTD2032D10
JLCPCB Part #
C4115762
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS