HV732ATTD3743D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD3743D
JLCPCB Part #
C3992502
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS