RN73R2BTTD1762C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1762C25
JLCPCB Part #
C2549255
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS