SR732BTTDR604F
MFR.Part #
SR732BTTDR604F
JLCPCB Part #
C2599830
Description
-55℃~+150℃ 333mW 604mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS