SR732ATTDR604F
MFR.Part #
SR732ATTDR604F
JLCPCB Part #
C2479999
Description
-55℃~+150℃ 333mW 604mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS