HV732ATTD4644F
MFR.Part #
HV732ATTD4644F
JLCPCB Part #
C4337378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS