SR732BTTDR634F
MFR.Part #
SR732BTTDR634F
JLCPCB Part #
C2599957
Description
-55℃~+150℃ 333mW 634mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS