SG73S2BRTTD1870F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1870F
JLCPCB Part #
C6296245
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS